فروشگاه تجهیزات پزشکی بیمارستانی زیبایی

در تماس باشیم
02188980794
09128296091
همه روزه از 8 صبح تا 11 شب
(حتی ایام تعطیل)

لامپ های اتاق جراحی (ال ای دی ) iCE LED

سیستم جدید و منعطف نورپردازی اتاق جراحی ICE قابل ارتقا و قابل تنظیم است و می توان آن را در انواع مختلفی از پیکربندی های مختلف بکار برد .
لامپ های اتاق جراحی (ال ای دی )  iCE LED

سیستم نورپردازی جراحی ICE از Amico Clinical جدیدترین تکنولوژی LED را به اتاق عمل ارائه می دهد. چراغ های جراحی ICE LED برای کنترل سایه برتر، افزایش عمق محیط و شدت نور طراحی شده اند.انها دارای CRI از 95 و یک R9 بیشتر از 90 هستند،و به جراحان اجازه می دهند تا به اسانی بین بافت ها را تشخیص دهند. دمای رنگ 4500K، نور سفید موج داری را بدون خواص تغییر رنگ یا ریشه یابی رنگی از LED های چند رنگ فراهم می کند، و رنگ طبیعی را ایجاد می کند تا این اطمینان را بدهد که محیط جراحی به وضوح روشن باقی بماند.

سیستم نورپردازی جراحی ICE قابل ارتقا و قابل تنظیم است و می توان آن را در انواع مختلفی از پیکربندی های مختلف شامل دوربین های HD، مانیتور و سیستم های تعلیق مقاوم سفارش داد. ما همچنین پانل های کنترل دیافراگم را ارائه می دهیم که مکمل پانل های کنترل استاندارد واقع در هر نور است.

سیستم های روشنایی جراحی

سیستم های نورپردازی جراحی استریس نور سفید روشن و خنکی را فراهم می کند تا در سخت ترین شرایط هم کارکنان راحت باشند.چراغ های عمل با کیفیت بالا رنگ طبیعی، کنترل سایه عالی و روشنایی حفره عمیق را ایجاد می کنند که این به شما کمک می کند تا بهترین نتایج ممکن را برای بیمار فراهم کنید.

سیستم روشنایی جراحی سری M هارمونی هوا:

تا 160,000 نور سفید و نور روشن را ارائه می دهد

1/3 گرما از تکنولوژی LED قبلی را مصرف می کند

تشخیص بهتر بافت را با یک CRI از بالا تا 96 پیشنهاد می دهد

هر سیگنال HD را با طراحی معماری باز تنظیم می کند

کد: 50012302

زمان انتشار: یکشنبه 12 شهریور 1396 05:40 ب.ظ

تعداد نمایش: 102

فروشگاه تجهیزات پزشکی | رگ یاب لیزری رگیاب