فروشگاه تجهیزات پزشکی بیمارستانی زیبایی

02188980794 - 09128296091
پاسخگویی از ساعت 10 الی 22

دستگاه بخور صورت سالنی آرایشگاهی دولول تاچ لمسی

دستگاه بخور صورت دولول سالنی

دستگاه بخور صورت دولول سالنی یکی از مهم ترین تجهیزات و ملزومات هر سالن یا آرایشگاه است . به همین دلیل به آن دستگاه بخور آرایشگاهی نیز گفته می شود . این مدل دستگاه بخور گرم و سرد همزمان است . یعنی می تواند بصورت همزمان بخور سرد یا گرم را اسپری کند . از مزایای نوع طراحی این محصول می توان به تنظیم ارتفاع اشاره کرد . این موضوع آنجا مهم می شود که در برخی از سالن ها یا آرایشگاه ها کاربر ممکن است روی صندلی نشسته و یا روی تخت دراز بکشد . همچنین امکان چرخش کل دستگاه بخور آرایشگاهی به هر سمتی نیز وجود دارد که باعث سهولت استفاده می شود . علاوه بر آن در این مدل بخور دولول سالنی خود لوله های بخار نیز زاویه دار می شوند . یعنی به هر جهت و هر زاویه ای قابل تنظیم است . چه کاربر روی صندلی در یک کلینیک زیبایی و سالن زیبایی باشد و چه روی صندلی آرایشگاهی . همچنین امکان جابجایی راحت در سالن بدون کوچکترین عدم تعادل و چرخش کامل دستگاه برای هر حالت و وضعیتی .

 

بخور صورت آرایشگاهی دولول سرد و گرم سالنی برای کاربردهای مختلف فیشیال در نمای نزدیک با امکانات و ویژگی های آن

 


دستگاه بخور آرایشگاهی

دستگاه بخور صورت دولول سالنی تاچ دارای یک مزیت دیگری نیز هست . سنسور آن . این سنسور می تواند میزان آب در مخزن های سرد و گرم را اندازه گیری کرده و اگر از میزان مناسب بیشتر و یا کمتر باشد اول صدا داده و سپس بصورت خودکار دستگاه بخور آرایشگاهی را خاموش می کند تا شما آب را به میزان مناسب پر کنید . زیرا در غیر اینصورت برد دستگاه آسیب میبیند . در واقع وظیفه این سنسور جلوگیری از آسیب و سوختن و جلوگیری از مجدد خرید دستگاه بخور صورت دولول سالنی است . این همه ویژگی در مقایسه با قیمت دستگاه بخور صورت ایستاده که ما به شما ارائه میکنیم واقعا ارزنده است . تظیم ارتفاع دلخواه بصورت راحت و پنل تنظیم تاچ را هم به سایر ویژگی ها و مشخصات این دستگاه بخور آرایشگاهی اضافه کنید . تمامی امکانات ممکن در دستگاه بخور آرایشگاهی را این مدل داراست . تایمر برای زمانبدی استفاده ، سنسور هشدار میزان آب، تنظیم شدت بخار سرد، تنظیم ارتفاع، جابجایی آسان و حرکت دستگاه بخور دولول در زوایای دلخواه تمامی امکاناتی است که در یک دستگاه جمع شده اند تا شما بتوانید بهترین نتیجه گیری و سهولت استفاده را در اختیار خود داشته باشید .

 


کاربرد دستگاه بخور صورت سالنی آرایشگاهی

دستگاه بخور صورت آرایشگاهی تمام آن چیزی که شما برای انجام کار فیشیال نیاز دارید را فراهم میکند . چه برای اموری که نیاز به بخور گرم باشد و چه سرد . این دستگاه دارای حجم مخزن مناسبی است که شما را از پر کردن مدام مخزن ها راحت می کند . این حجم طوری طراحی شده که بتوانید در مدت زمان های طولانی هنگام کار با پوست و کلا فیشیال از آن استفاده کنید . از دستگاه بخور آرایشگاهی برای پاکسازی پوست گرفته تا کارهای مختلف زیبایی و جوانسازی پوست استفاده می شود . آبرسانی پوست نیز توسط این دستگاه و با تکیه به تکنولوژی نانو اسپری قابل انجام بوده که مشکل خشک بودن و در نتیجه ی آن چین و چروک ها و حساسیت های پوستی را بهبود داده و موجب جوانسازی و شفافیت پوست شود . دستگاه بخور اوزن دار ایستاده بخور آرایشگاهی دارای کاربردهای بیشماری است که به چند مورد از آن اشاره می کنیم :

 • کمک به گردش خون در سطح پوست
 • پاکسازی و جوانسازی و شفافیت پوست
 • پاکسازی پوست از نظر آلودگی هایی که در منافذ باز ایجاد شده اند .
 • آماده سازی جذب حداکثری پوست برای کوکتل های پوستی یا ماسک ورقه ای
 • سهولت اسکراب کردن انواع جوش های پوستی بخصوص سرسیاه
 • آبرسانی پوست با بخور و در نتیجه حذف چین و چروک های پوست
 • لطافت و خاصیت شفافیت پوست
 • باز کردن منافذ پوستی برای جذب مواد 
 • بستن منافذ باز برای جلوگیری از ورود آلودگی به وسیله اوزن

و موارد بسیار متعدد و بیشتر از فواید و کاربردهای دستگاه بخور صورت سرد و گرم دو لول می باشد . این همه ویژگی را در کنار قیمت دستگاه بخور دولول بسنجید.

 

دستگاه بخور دولول سرد و گرم که می تواند بصورت همزمان بخور سرد و گرم را اسپری کند با بهترین قیمتو تاچ لمسی

 

طرز کار با دستگاه بخور سرد و گرم صورت آرایشگاهی

اولین مورد استفاده از آب مناسب است . برخلاف نظر عام آب مقطر گزینه ی مناسب برای استفاده در بخور آرایشگاهی نیست . زیرا یونیزه شده آب مقطر با تاخیر و یا اصلا انجام نمی شود . اگر نگران رسوب آب هستید، بهترین گزینه برای پر آب کردن مخازن دستگاه بخور دولول یا دستگاه بخور سرد و گرم سالنی آبی است که جوشانده اید و سپس سرد کرده اید . این کار باعث می شود تا رسوب های آب گرفته شده و از طرفی عمل یونیزه شدن آب جهت اسپری صورت می پذیرد . نگران میزان آب نیز نباشید زیرا همانطور که پیش تر اشاره کردیم دستگاه بخور سالنی بوق هشدار داده و خاموش می شود . پس از آب کردن مخازن دستگاه بخور صورت ایستاده آرایشگاهی می توانید از آن استفاده کنید . طرز کار با دستگاه بخور سرد و گرم صورت آرایشگاهی به این صورت است :
ابتدا صورت را از آلودگی های محیطی پاک کنید . 

 • دستگاه بخور سرد و گرم سالنی را روی حالت گرم قرار داده و اجازه دهید تا منافذ پوست باز شوند . 
 • پس از این مرحله می توانید مواد مغذی پوست، کوکتل های پوستی یا ماسک های ورقه ای را روی پوست قرار دهید و منتظر جذب بمانید . 
 • قیمت دستگاه بخور صورت سالنی
 • دستگاه بخور سرد و گرم صورت آرایشگاهی یکی از تجهیزات پر استفاده به دلیل اثرگذاری مثبت آن است . ما با حذف واسطه ها و شرکت های وارد کننده قیمت دستگاه بخور صورت سالنی را بصورت تضمین شده به شما ارائه می دهیم . بگذارید پیش از استعلام شما برای اطلاع از نحوه خرید و یا اطلاع از قیمت دستگاه بخور دولول  یا بخور آرایشگاهی به چند مورد دیگر از امکانات و مشخصات فنی و کاربری اشاره کنیم تا با آگاهی کامل از جزئیات نسبت به ثبت سفارش خرید دستگاه بخور آرایشگاهی اقدام کنید . 
 • سادگی استفاده بدون پیش نیاز و دانش فنی قبلی در تمامی سالن های زیبایی کلینیک های پوست ، آرایشگاه و در منزل
 • جلوگیری از صدمه به برد دستگاه بخور آرایشگاهی به سبب وجود سنسور هشدار و قطع خودکار دستگاه
 • بخور دو لول قابل تنظیم در جهت های مختلف جهت سهولت کاربری
 • استفاده از بهترین متریال در تولید بدنه و با کیفیت ترین قطعات در ساخت
 • عمر بسیار بالا در مقایسه با سایر دستگاه بخور آرایشگاهی مشابه
 • تنظیم مناسب قیمت دستگاه بخور آرایشگاهی و ارائه با آموزش کامل طرز استفاده

همانطور که اشاره شده ما با حذف واسطه ها توانسته ایم تا این همه امکانات و ویژگی های کاربری و فنی و مشخصات در کنار بخور پنل لمسی تاچ ب قیمت دستگاه بخور آرایشگاهی ارزان تنظیم کرده ایم . درست است که ما دستگاه بخور آرایشگاهی ارزان ارائه میکنیم . اما قیمت واقعی آن بالاتر از عددی است که ما ارائه میکنیم . پس می توانید تصور کنید که شما در واقع برای خرید بخور آرایشگاهی ارزان اقدام کرده اید . اما فول آپشن ترین و پیشرفته ترین بخور دولول آرایشگاهی دنیا را برای جوانسازی و پاکسازی پوست دریافت میکنید . 

 

قسمت های مختلف دستگاه بخور دولول سالنی

از نقطه نظر ظاهری دستگاه بخور صورت سرد و گرم به بخش های مختلفی تنظیم می شود که شامل موارد زیر است که به تفکیک به شرح آنها می پردازیم. 
بخور دولول مجزا برای اسپری بخور گرم و سرد بصورت همزمان
بخش های مختلف برای پر کردن آب در مخزن سرد و گرم
لوله استیل درجه یک ضد زنگ برای حالت بخور گرم
سهولت تنظیم ارتفاع برای استفاده تمامی افراد در سالن یا آرایشگاه
تعادل کامل دستگاه بخور صورت ایستاده آرایشگاهی برای جابجایی در سالن

دستگاه بخور صورت سالنی دولول که در بازار به دستگاه بخور صورت ایستاده بخور آرایشگاهی نیز معروف است در تمامی سالن های زیبایی قابل استفاده است . تمامی مشتریان ما پس از خرید بخور آرایشگاهی تاچ لمسی سرد و گرم همزمان آنرا به دوستان خود معرفی کرده اند . جهت اطلاع از قیمت دستگاه بخور آرایشگاهی و خرید دستگاه بخور دولول سالنی با ما تماس بگیرید .

 

قیمت دستگاه بخور دولول صورت ایستاده و خرید دستگاه بخور صورت دولول سالنی اصل دولول گرم و سرد و بهترین متریال تولید


بهترین مارک دستگاه بخور آرایشگاهی سرد و گرم


بواسطه ی سالها فروش این مدل محصول ما با اطمینان کامل می توانیم این مدل را بهترین مارک دستگاه بخور آرایشگاهی سرد و گرم بنامیم . این برند یا مارک بخور آرایشگاهی را به پشتوانه رضایت مشتریان و عدم گزارش حتی یک مورد خرابی دستگاه در طی این سالها به شما معرفی می کنیم .
استفاده بدون مشکل این بخور آرایشگاهی و سالنی
اثربخشی بسیار سریع و محسوس در پاکسازی و جوانسازی پوست
طراحی مهندسی شده با قبلیت چرخش کامل در عین تعادل و جابجایی در سالن
بخور سرد و گرم همزمان برای استفاده دو نفر در عین واحد 
سنسور و بوق هشدار و خاموش کردن اتوماتیک دستگاه


قیمت دستگاه بخور صورت آرایشگاهی دولول

انواع مختلفی از دستگاه بخور آرایشگاهی دولول در بازار مشاهد میکنید . به طبع قیمت بخور آرایشگاهی دولول متفاوت است و این تفاوت به دلیل امکانات و طول عمر آنهاست . اما محصولی که ما امروز به شما معرفی کردیم علاوه به اینکه بهترین مارک بخور سرد و گرم دولوله آرایشگاهی سالنی با پنل تاچ لمسی است، دارای تضمین بهترین قیمت بخور آرایشگاهی تاچ است . بعلاوه که اصالت کالا نیز در تمامی محصولات مجموعه ما در اولویت است . ما بعنوان نمایندگی دستگاه بخور آرایشگاهی به شما اطمینان می دهیم که با خیالی آسوده خرید دستگاه بخور صورت ایستاده آرایشگاهی را انجام دهید . همچنین خرید مستقیم از کمپانی تولید کننده باعث شده تا قیمت دستگاه بخور صورت ایستاده را بسیار ارزان و اقتصادی تنظیم کنیم . همچنین ما مشتریان زیادی داریم که بصورت عمده جهت توزیع با ما همکاری می کنند . پس این فرصت ویژه برای شماست تا با بهترین قیمت بخور آرایشگاهی خرید دستگاه بخور صورت دولول سالنی را ثبت کنید . با کارشناسان ما در تماس باشید .