فروشگاه تجهیزات پزشکی بیمارستانی زیبایی

در تماس باشیم
02188980794
09128296091
همه روزه از 8 صبح تا 11 شب
(حتی ایام تعطیل)

یک خواب شبانه عمیق می تواند خطر قلبی عروقی را کاهش دهد

یک خواب شبانه عمیق می تواند خطر قلبی عروقی را کاهش دهد

واقعیت بررسی شده توسط کارولین رابرتسون
آیا مدت و کیفیت خواب شما بر سلامت قلب و عروق شما تاثیر می گذارد؟ یک مطالعه جدید نشان می دهد ارتباطی بین میزان خواب هر شب - و اینکه چقدر شما بخوابید - و خطر ابتلا به مشکلات قلبی عروقی وجود دارد.
فرد در رختخواب خواب است
آیا خواب کافی می گیرید و این می تواند بر سلامت قلب و عروق شما تأثیر بگذارد؟
بسیاری از مطالعات بر اهمیت خواب در حفظ سلامتی و رفاه عمومی ما تأکید کرده اند. با این حال، محققان به طور فزاینده ای دریافتند که چگونه کیفیت خواب بر سلامت فرد تاثیر می گذارد.

به عنوان مثال، یک مطالعه اخیر که توسط خبرگزاری پزشکی منتشر شد، دریافت که خواب ضعیف می تواند نشانه ای از علائم پیشرفت بیماری آلزایمر باشد. مطالعه دیگری در رابطه با مشکلات خواب با فشار خون بالا، حداقل در زنان.

در حال حاضر، تحقیقات از Centro Nacional de Investigaciones Cardiovasculares کارلوس III در مادرید، اسپانیا، و دانشگاه Tufts - با دانشگاه در Medford و Somerville، MA - نشان می دهد که ارتباط بین کیفیت خواب و خطر آترواسکلروز وجود دارد، که پزشکان مشخص با ایجاد پلاک در شریان ها.

وی گفت: "بیماری های قلبی عروقی یک مشکل بزرگ جهانی است و ما پیشگیری و درمان آن با استفاده از چندین روش، از جمله داروسازی، فعالیت بدنی و رژیم غذایی، می گویند، دکتر ارشد José Ordovás.

"اما این مطالعه تاکید می کند که ما باید خواب را به عنوان یکی از سلاح هایی که برای مبارزه با بیماری های قلبی مورد استفاده قرار می دهیم - عامل ما که هر روز به خطر می اندازیم"، توضیح می دهد.

یافته های تیم تحقیقاتی در مجله کالج قلب آمریكا منتشر شده است.

کد: 50018100

زمان انتشار: سه شنبه 25 دی 1397 06:23 ب.ظ

تعداد نمایش: 14

فروشگاه تجهیزات پزشکی | رگ یاب لیزری رگیاب