فروشگاه تجهیزات پزشکی بیمارستانی زیبایی

در تماس باشیم
02188980794
09128296091
همه روزه از 8 صبح تا 11 شب
(حتی ایام تعطیل)

دستگاه بخور صورت + نحوه کار

هنگامی که طالب پوستی تمیز و شفاف هستید، تمیز نگه داشتن منافذتان یک امری ضروری به شمار می رود .متاسفانه برای خاک،چربی و آرایش به منظور تشکیل قرمزی های سخت بسیار اسان است که می تواند منجر به آکنه، سیاه و سفید و یا فقط بافت ناهموار منجر بشود.
دستگاه بخور صورت + نحوه کار

چگونه از دستگاه بخور صورت استفاده کنیم؟

هنگامی که طالب پوستی تمیز و شفاف هستید، تمیز نگه داشتن منافذتان یک امری ضروری به شمار می رود .متاسفانه برای خاک،چربی و آرایش به منظور تشکیل قرمزی های سخت بسیار اسان است که می تواند منجر به آکنه، سیاه و سفید و یا فقط بافت ناهموار منجر بشود.صورت بخار دار می تواند به باز کردن منافذتان کمک کند،به طوری که انها خرده اثاری را ازاد می کنند که انها را مسدود می کند و این امکان  را به محصولات درمان می دهد تا اسان تر به پوستمان نفوذ کند.استفاده از بخار صورت نسبتا اسان است اما باید از دستوراتی تبعیت شود تا از سوختگی یا سوزش های دیگر جلوگیری شود.

آماده سازی پوست شما

بخور به منظور تمیز کردن عمیق منافذتان،پوستتان را اماده کنید، قبل از اینکه از دستگاه بخور صورت استفاده کنید.صورتتان را با یک پاک کننده ملایم بشویید تا الودگی، ارایش یا چربی از سطح پوستتان دور شود.پس از ان، یک اسکراب ملایم را به صورت  بمالید تا سلول های مرده پوست که می تواند باعث مسدود کردن منافذ بشوند از بین بروند. یک اسکراب با دانه های گرد را انتخاب کنید ، انها نسبت به دیگر دانه ها لبه های دندانه دار و خشن ندارند درنتیجه احتمال کمتری دارد که پوستتان را پاره کند.

پر کردن

دستورالعمل برای پر کردن دستگاه بخور صورت بر حسب نام تجاری و مدل متفاوت است بنابراین با دقت کتاب راهنمای مالک را بخوانید.در بخور های صورت خونگی معمولا یک محفظه درست در زیر مخروط دیده می شود که صورت شما در انجا قرار می گیرد. کلاه را به محفظه بزنید و آن را با تقریبا 2 فنجان آب مقطر و یا خالص پر کنید. بعد از اینکه بخار پر شد، آن را به یک خروجی وصل کنید و آن را روشن کنید. ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا دستگاه  بخار را بخورد، بنابراین صبور باشید.

کد: 50012291

زمان انتشار: پنج شنبه 9 شهریور 1396 04:41 ب.ظ

تعداد نمایش: 57

فروشگاه تجهیزات پزشکی | رگ یاب لیزری رگیاب