فروشگاه تجهیزات پزشکی بیمارستانی زیبایی

02188980794
09128296091

10 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

راهنمای خرید شیلد محافظ صورت استاندارد

چند وقتی است که تقاضا برای خرید شیلد محافظ صورت بدلیل ویروس کرونا زیاد شده است اما متاسفانه برخی به خیال خود که محافظ صورت ساختار ساده ای دارد اقدام به تولید آن در خانه و با استفاده از طلق هایی که در لوازم تحریر بفروش میرسد می کنند . اما نکاتی است که این کاردستی سازان خانگی اصلا آنرا نمی دانند که بخواهند رعایت کنند .
راهنمای خرید شیلد محافظ صورت استاندارد

شیلد محافظ صورت یا کاردستی ؟
نخست باید متذکر شد که شیلد های استاندارد در تمام دنیا در محیط های استریل تولید می شوند و پیش از پک کردن آنرا استریل می کنند . دوما متریالی که در ساخت این کاردستی ها استفاده می کنند 

متریال غیر قابل استریل
متریالی است که قابل استریل نیست . عدم رعایت این موضوع بسیار خطرناک است چرا که ویروس های براحتی به بدنه آن منتقل شده و باقی می مانند تا به مصرف کننده از همه جا بی خبر منتقل شوند .

طلق های ساده 
طلق های استفاده شده در شیلد محافظ صورت استاندارد با آنچه امروز استفاده می کنند متفاوت است و نه ضدخش ، زدبخار، قابل استفاده همراه عینک و نه قابل استریل نیستند . همچنین دارای موج هستند و یا تصویر را به حالت بزرگنمایی نشان می دهند و علاوه بر اختلال در دید ، پوشش کامل صورت را انجام نمی دهند . 


علت تفاوت قیمت های شیلد صورت محافظ چیست

شیلد سازان خانگی اولویت را به کاهش هزینه ساخت می دهند درصورتیکه استفاده از تک تک قطعاتی که در ساخت شیلد محافظ صورت باید با وسواس و کیفیت استفاده شود و این اولین دلیل اختلاف قیمت محافظ صورت می باشد . در ادامه نیز با جزئیات بیشتری به این موضوع خواهیم پرداخت .

طراحی ناکارآمد شیلد محافظ
 از سوی دیگر وزن بالا و غیراستاندارد باعث خستگی مصرف کننده پس از مدت کوتاهی می شود . از آن گذشته بسیار از آنان را نمی توان همزمان با عینک استفاده کرد و در آخر نیز متذکر میشویم که طلق جلویی شیلد صورت متحرک نیست و اگر نیاز باشد تا برای مدت کوتاهی از شیلد محافظ صورت استفاده نشود ، مصرف کننده به ناچار مجبور به درآوردن کل شیلد خواهد شد . 

چه شیلدی برای شما مناسب است ؟
بطور کلی می توان شیلد های را به 2 دسته یکبار مصرف و یا شیلد محافظ قابل استریل و شستشوی دائمی تقسیم کرد . البته امروزه به توجه به شرایط ، بسیار بصرفه تر است تا نوع قابل شستشوی این محصول خریداری شود . لطفا مراقب باشید چه چیزی را خریداری می کنید .


از کجا یک شیلد استاندارد تهیه کنیم ؟
شرکت صبح سلامت ایرانیان با رعایت تمام نکات ذکر شده در تولید شیلد محافظ صورت امکان ثبت سفارش تلفنی جهت خرید محافظ صورت را فراهم ساخته . جهت سفارش خرید با شمار های شرکت تماس حاصل فرمایید .

کد: 50019918

زمان انتشار: یکشنبه 31 فروردین 1399 03:37 ب.ظ

تعداد نمایش: 345

فروشگاه تجهیزات پزشکی | رگ یاب لیزری رگیاب