فروشگاه تجهیزات پزشکی بیمارستانی زیبایی

02188980794 - 09128296091
پاسخگویی از ساعت 10 الی 22

تجهیزات مشترک تمامی مراکز درمانی

تجهیزات مشترک تمامی مراکز درمانی

کلینیک ها و بطور کلی تمامی مراکز درمانی نسبت به نوع تخصصی که در آن فعالیت میشود دارای تجهیزات متناسب با نوع آن می باشد . اما در این میان برخی تجهیزات هستند که برای تمامی مراکز درمانی اجباری بوده و مشترکا در تمامی مراکز درمانی زیبایی کلینیک ها و غیره دیده می شود . در این بخش به چند مورد از این تجهیزات پزشکی مشترک اشاره می کنیم .

ترالی اورژانس

ضروری ترین و مهم ترین کالای پزشکی که باید در تمام مراکز وجود داشته باشد ترالی اورژانس است . ترالی اورژانس 4 کشو بوده و آن را به نام های ترالی احیا و یا ترولی اورژانس می شناسیم . رنگ اصلی این ترالی از دیرباز قرمز بوده اما امروزه با توجه به افزایش اهمیت زیبایی ظاهری ، ترالی اورژانس نیز تحت تاثیر آن قرار گرفته و در رنگ های سفید و آبی نیز ارائه می شود . محتوا و چیدمان ترالی اورژانس نیز پروتکلی معین بوده و از طریق دانشکده ای که مرکز درمانی تحت آن می باشد اعلام می شود . در کشوی اول انواع آمپول ها با تعداد منظم ، کشو دوم حاوی سرنگ ها و سر سوزن ها به تعداد و سایز مشخص ، کشوی سوم شامل سرم ها و ست سرم و ... و در نهایت کشوی چهارم که باید تجهیزات  را در خود جای داده باشد . طبق چیدمان طراحی اورژانس 1398و 2019 در کشوی چهارم :

 آمبوبگ
لارنگوسکوپ
چراغ‌ قوه پزشکی
رابط اکسیژن
پنبه‌الکل
بتادین
چسب لوکوپلاست
چسب سی‌ام
گاز استریل
ایروی
لوله تراشه
ان‌جی‌ تیوب ng tube
دستکش استریل 

باید وجود داشته باشد .

جهت استعلام قیمت و خرید ترالی اورژانس 4 کشو و تمامی داروهای ترالی اورژانس و تجهیزات داخلی آن با ما تماس بگیرید .

پاراوان پزشکی بیمارستانی
پاراوان نیز یکی دیگر از موارد است که وقتی حرف از خرید تخت معاینه پزشکی می شود به میان می آید .خرید پاراوان بیمارستانی و پزشکی نیز بعنوان جداکننده و پوشانده دید هنگام معاینه و یا تزریقات می باشد . پاراوان بیمارستانی و پزشکی در 3 لت چرخدا و هر لت 50 سانتی متر و لت وسط 1 متر می باشد . جنس آن اصطلاحا سفره ای بوده که شستشو و نظافت آن را راحت می کند . همچنین جهت سهولت در جابجایی نیز دارای چرخ می باشد .جهت استعلام قیمت و خرید پاراوان بیمارستانی و پزشکی با ما تماس بگیرید .

کد: 50019245

زمان انتشار: چهارشنبه 9 مرداد 1398 08:30 ب.ظ

تعداد نمایش: 337