فروشگاه تجهیزات پزشکی بیمارستانی زیبایی

02188980794 - 09128296091
پاسخگویی از ساعت 10 الی 22

دستگاه لایه بردار پوست خانگی میکرودرم

دستگاه لایه بردار پوست خانگی میکرودرم

دستگاه لایه بردار پوست خانگی با میکرودرم ابریژن

دستگاه لایه بردار پوست خانگی با میکرودرم ابریژن معمولا طرفداران زیادی دارد اما آیا واقعا موثر هستند ؟ میکرودرم ابریژن یا دستگاه لایه بردار پوست واقعا کار میکند و موثر است ؟ در این مقاله به این موضوع می پردازیم و در پایان هم به مراکز معتبر فروش دستگاه لایه بردار پوست میکرودرم اشاره و معرفی می کنیم .

میکرودرم ابریژن یک روش حداقل تهاجمی است که برای تجدید سطح کلی پوست و پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه منی تواند عارضه های آسیب آفتاب ، چین و چروک ، خطوط ریز ، لکه های سنی ، جای زخم آکنه ، ملاسما و سایر نگرانی ها و شرایط مربوط به پوست را بهبود بخشد. در این روش مخصوص با سطح ساینده استفاده می شود که لایه بیرونی ضخیم پوست را به آرامی ماساژ می دهد تا آن را جوان کند. و سلول های مرده پوست را از بین می برد و مانند تکه های پاککن قابل مشاهده است . روش مختلف میکرودرم ابریشن ذرات ریز اکسید آلومینیوم یا بی کربنات سدیم را با خلاء / مکش اسپری می کند تا نتیجه مشابه سطح ساینده را بدست آورد. میکرودرم ابریژن برای اکثر انواع و رنگهای پوستی روشی مطمئن محسوب میشود. اگر نگرانی های پوستی زیر وجود دارد انتخاب میکرودرم خانگی برای پوست صورت بهترین گزینه محصوب می شود :

  • خطوط ریز و چین و چروک
  • لکه های سنی و لکه های قهوه ای
  • منافذ بزرگ و جوشهای سر سیاه
  • جوش های آکنه
  • علائم کششی پوست
  • رنگ و بافت ناهموار پوست
  • آسیب های پوستی ناشی از آفتاب

میکرودرم ابریژن چگونه کار می کند؟

میکرودرم ابریشن یک روشی است که معمولاً نباید با عجله انجام شود و ممکن است در برخی مواقع عجله داشتن و یا بی حوصلگی که موجب فشار بیش از حد دستگاه روی پوست باشد را دچار آسیب می کند. این کار معمولاً توسط افرادی انجام می شود که بدون بی حوصلگی تمامی قسمت های پوست صورت و بدن را با دستگاه لایه برداری کند . مخصوصا که بیشترین استفاده دستگاه میکرودرم در بخش های پوست صورت انجام می شود . به همین دلیل استاندارد زمانی مشخصی برای انجام کار لایه برداری وجود نداشته و این بستگی به شرایطی دارد که در آن زندگی می کنید. پیشنهاد میکنیم که در پایان کار لایه برداری ، یک مرطوب کننده و همچنین ضد آفتاب روی پوست شما اعمال می شود.

بر اساس دستگاه خاص مورد استفاده چند روش مختلف برای انجام این روش وجود دارد:

هندپیس نوک الماس بدون اکسید آلومینیوم با مکش

نوع دستگاه لایه بردار بدون استفاده از اکسید آلومینیوم به گونه ای طراحی شده است که سلول های مرده را به آرامی در پوست شما بیرون می کشد. در همان زمان ، آنها را فوراً مکش می کند. عمق سایش ممکن است تحت تأثیر فشار اعمال شده بر روی دستگیره و همچنین مدت طولانی ماندن مکش بر روی پوست باشد. این نوع اعمال کننده میکرودرمابراسیون معمولاً در مناطق حساس تر صورت مانند نزدیک چشم ها استفاده می شود. در حین کار نیز سلولهای مرده پوست ، فوراً مکش می شوند. البته فیلترهایی نیز هنگام خرید دستگاه ارائه می شوند که موجب جلوگیری از ورود سلول های مرده پوست به داخل موتور مکش دستگاه لایه بردار پوست صورت و بدن جلوگیری می کند .

میکرودرم ابریژن با استفاده از اکسید آلومینیوم

میکرودرم ابریژن از اکسید آلومینیوم استفاده می کند تا به آرامی اکسید آلومینیوم را روی پوست ریخته و از طرف دیگر با سری خاص آنرا روی پوست حرکت داده و اکسید آلومینیوم ها باعث لایه برداری می شوند . و سلول های مرده و بیرونی پوست را از بین می برد. در برخی دستگاه نیز انواع مختلف کریستال که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد شامل اکسید آلومینیوم و بی کربنات سدیم است مورد استفاده قرار میگیرد.

 

قیمت خرید دستگاه میکرودرم خانگی لایه بردار پوست

جهت خرید انواع و آگاهی و مشاوره درباره قیمت خرید دستگاه میکرودرم خانگی لایه بردار پوست می توانید با شماره های شرکت صبح سلامت ایرانیان تماس حاصل کرده و هم نوع دستگاه لایه برداری پوست صورت و بدن خانگی و هم قیمت و خرید دستگاه میکرودرم ابریژن سالنی را با مشورت کارشناسان ما تهیه فرمایید . تضمین بهترین قیمت و کیفیت را حین خرید دستگاه میکرودرم از ما دریافت خواهید کرد .

کد: 50019396

زمان انتشار: یکشنبه 17 شهریور 1398 08:30 ب.ظ

تعداد نمایش: 744