فروشگاه تجهیزات پزشکی بیمارستانی زیبایی

02188980794 - 09128296091
پاسخگویی از ساعت 10 الی 22

ملزومات و وسایل موردنیاز برای راه اندازی باشگاه لاغری و ماساژ

بر خلاف آنچه که به نظر می رسد راه اندازی باشگاه و سالن های زیبایی و ماساژ با در نظر نگرفتن فضا و مکان کار ، پرهزینه نیست
ملزومات و وسایل موردنیاز برای راه اندازی باشگاه لاغری و ماساژ

امروزه بیش از هر زمان دیگری مردم ایران به زیبایی ظاهر و اندام خود اهمیت می دهند . افزایش تعداد خانم ها و اقایان با اندام متناسب و بالارفتن آمار ثبت نام های باشگاه های ورزشی گواه همین موضوع است . بر خلاف آنچه که به نظر می رسد راه اندازی باشگاه و سالن های زیبایی و ماساژ با در نظر نگرفتن فضا و مکان کار ، پرهزینه نیست چراکه موثر ترین دستگاه های لاغری از تعداد 5 دستگاه تجاوز نمی کند .بنابراین به نظر می رسد بهترین سرمایه گذاری در حال حاضر همین موضوع باشد .دستگاه های مورد نیاز برای لاعری این دستگاه ها هستند که تمامی آنها را شرکت صبح سلامت ایرانیان ارائه کره و برای اطلاع از قیمت و خرید انواع آنها می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

دستگاه لاغری G5 جی فایو

اصول لاغری در این دستگاه در واقع لاغری از طریق ویبره می باشد . جی فایو دارای سری های می باشد که هر کدام برای بخشی از بدن بکار می رود . برخی 3 سر و برخی 5 سر هستند . جی فایوهای 5 سر برای صورت و زیر گردن نیز سری مخصوص دارند . برای مشاهده تصویر آن و توضیحات تکمیلی اینجا کلیک کنید .

دستگاه لاغری فارادیک

ابن دستگاه دارای پدهایی است که به منطقه ی مورد نظر بدن متصل شده و با عبور پالس های الکتریکی باعث تخریب بافت های چربی می شود . برای توضیح بیشتر درمورد دستگاه لاغری فارادیک اینجا کلیک کنید .

دستگاه لاغری ترمودرمی هیدرودرمی

ترمودری دستگاهی است که به تشک های مخصوص خود وصل شده و با ایجاد گرما در نواحی موردنظر باعث آب شدن چربی ها و بافت های اضافی بدن می شود .

صندلی سونا

یک صندلی چوبی است که فرد روی آن می نشیند . دستگاه به برق وصل شده و بوسیله ی المنت هایی گرما ایجاد می کند و در واقع سونای خشک را در منزل یا باشگاه شبیه سازی می کند این وسیله دارای صفحاتی نیز هست که بصورت دیواری دور تا دور صندلی را احاطه کرده تا گرما بیشترین تاثیر گذاری را داشته باشد . هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید که برخی از این صندلی سونا دارای ولوم برای تنظیم درجه حرارت هستند و برخی دیگر فاقد این امکان . جهت اطلاع از قیمت صندلی سونا خشک خانگی با ما تماس بگیرید .

تخت ماساژ پرتابل تاشو قابل حمل و ثابت

تخت ماساژ یکی دیگر از کالاهایی است که در باشگاه لاغری الزامی است . برخی از این تخت ها ساده و پایه های ثابت و برخی دیگر از آنها تاشو و قابل حمل هستند . برای مشاهده تخت پرتابل تاشو اینجا کلیک کنید.

تمامی این محصولات در حال حاضر موجود هستند . جهت سفارش خرید انواع دستگاه های مورد نیاز برای باشگاه های لاغری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

کد: 50012421

زمان انتشار: چهارشنبه 9 مرداد 1398 08:30 ب.ظ

تعداد نمایش: 1487