فروشگاه تجهیزات پزشکی بیمارستانی زیبایی

در تماس باشیم
02188980794
09128296091
همه روزه از 8 صبح تا 11 شب
(حتی ایام تعطیل)

ملزومات و وسایل مورد نیاز برای بیماران در بستر

بیمارانی که در بستر بوده و بدلایل مختلف توا ن حرکت خود را از دست داده اند جهت نگهداری و بهبود به تجهیزات خاص پزشکی نیاز دارند که در این متن به آنها می پردازیم .
ملزومات و وسایل مورد نیاز برای بیماران در بستر

بیماری های مختلفی باعث می شود تا انسان از حرکت بازایستاده و شاید نیاز باشد مدتی یا برای همیشه در بستر بدون حرکت باقی بمانند . اولین چیزی که یک بیمار در بستر به آن نیاز دارد تشک مواج زخم بستر می باشذ . این تشک در دو نوع تشک مواج تخم مرغی و تشک سلولی وجود دارد . برای بیمارانی که به تازگی قدرت حرکت خود را از دست داده اند و هنوز به زخم بستر دچار نشده اند از تشک مواج ختم مرغی استفاده می کنند اما در مواردی که بیمار به زخم بستر مبتلا شده و نیاز است علاوه بر پیشگیری به نوعی درمان نیز نیاز دارند از تشک زخم بستر سلولی استفاده می کنند . از موارد قابل توجه در خرید تشک زخم بستر به جنس تشک برای جلوگیری از تعریق بیمار و با کیفیت بودن پمپ های تشک که بیصدا بوده و در عین جال از قدرت خوبی جهت بادکردن تشک برخوردار باشند . برای قیمت و خرید انواع تشک مواج زخم بستر اینجا کلیک کنید .

در برخی موارد بدلیل ضعف حرکتی بیمار برای انتقال خود به تخت بیمار باید از پله کنار تخت بیمار استفاده کرده تا جابجایی برایش آسان تر شود .

بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی شدید همیشه نیاز به اکسیژن دارند . کپسول اکسیژن معمول ترین مورد استفاده می باشد که البته هنگام خرید کپسول اکسیژن اگر کپسول اکسیژن پرتابل قابل حمل تهیه نکرده باشید ، برای حمل راحت تر نیاز به خرید چرخ حمل اکسیژن نیز دارید . جهت تنظیم فشار خروجی کپسول اکسیژن نیز نیاز به مانومتر پزکش نیز هست . در صورتیکه نخواهید از کپسول اکسیژن استفاده کنید می توانید از گزینه ی دستگاه اکسیژن ساز استفاده کنید . این دستگاه مانند کپسول نیازی به شارژ ندارد و فقط با یک لیوان آب برای بیمار اکسیژن تولید خواهد کرد . تنها نکته ی قابل توجه برای مقایسه کپسول اکسیژن و دستگاه اکسیژن ساز این است که دستگاه اکسیژن ساز خانگی برای تولید اکشیژن نیاز به برق دارد و پیشنهاد می شود بیمارانی که به اکسیژن نیاز اورژانسی دارند ، علاوه بر خرید دستگاه اکسیژن ساز حتما کپسول اکسیژن پرتابل ایا عادی را برای زمانهایی که برق نیست تهیه کنند . در خرید کپسول اکسیژن به یاد داشته باشید که بدنه ی کپسول از جنس آلومینیوم باشد و نه آهن . چراکه این دو از نظر وزن تفاوت چشمگیری دارند و برای حمل نیز کپسول اکسیژن با بدنه ی آلومینیوم توصیه می شود .

در برخی موارد بدلیل ضعف حرکتی بیمار برای انتقال خود به تخت بیمار باید از پله کنار تخت بیمار استفاده کرده تا جابجایی برایش آسان تر شود .

در بسیاری از بیماریهایی که در بستر هستند چک کردن دمای بدن و میزان اکسیژن خون بسیار حائز اهمیت است . از طرفی چک کردن دمای بدن بیماری که به سختی می تواند حرکت کند فقط با دستگاه ترمومترهای گوشی و یا پیشانی قابل چک کردن است . برای سنجش میزان اکسیژن در خون بیمار نیز باید از دستگاه پال اکسیمتر پرتابل انگشتی استفاده شود .

تمامی محولات ذکر شده در این مطلب موجود بوده و برای سفارش خرید آنها می توانید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید .

کد: 50012465

زمان انتشار: سه شنبه 28 شهریور 1396 05:08 ب.ظ

تعداد نمایش: 101

فروشگاه تجهیزات پزشکی | رگ یاب لیزری رگیاب