فروشگاه تجهیزات پزشکی بیمارستانی زیبایی

02188980794 - 09128296091
پاسخگویی از ساعت 10 الی 22

راهکارهای پیشگیری و درمان زخم بستر

راهکارهای پیشگیری و درمان زخم بستر

پیشگیری و درمان زخم بستر با تشک مواج برقی

زخم بستر در نتیجه فشار و عدم تحرک در دراز مدت میباشد . این بیماری در افرادی بوجود می آید که از نظر جسمانی و حرکتی دارای اختلال هستند . به همین دلیل پیشنتاهد می شود تا جهت جلوگیری از به وقوع پیوستن این بیماری پیشگیری کرد و اگر زخم بستر بوجود آمده باشد آنها در بهترین مراحل درمان زخم بستر راهنمایی کنیم . بسیاری به دنبال درمان زخم بستر در منزل می افتند. 

 

مراحل پیشرفت زخم بستر

  1. قرمزی رنگ پوست و عدم تغییر آن رنگ پس از فشردن بخش مورد نظر 
  2. از بین رفتن تدریجی ونازک به نظر رسیدن پوست بیمار و بوجود آمدن چیزی شبیه تاول
  3. تخریب بیشتر بافت پوست و پیدایش زخم
  4. تخریب تمامی بافت های پوست و از عظله تگرفته تا ااستخوان

 

پیشگیری از زخم بستر

وقتی بیماری که دارای اختلال حرکت است از بیمارستان به خانه آورده میشود  باید تجهیزاتی آماده شده که در دزار مدت موجب بیماری های بیشتری بوجود نیاید . جراحی زخم بستر و در مواردی خطرات زخم بستر و در بدترین حالت مرگ بر اثر زخم بستر نیز بسیار مشاهده شده است .  گذشته از درمان های دارویی که متخصص زخم بستر یشنهاد می کند ، می تواند از تجهیزات مناسبی جهت پیشگیری و یا درمان استفاده کرد . این تجهیزات تشک مواج ضد زخم بستر دارد . 

 

تشک مواج ضد زخم بستر پیشگیری

بهترین زمان جهت جلوگیری از بوجود آمدن زخم بستر ، تهیه یک تشک که از ابتلای بیمار به زخم بستر جلوگیری کند تشک مواج تخم مرغی نام دارد .  تشک ضد زخم بستر تخم مرغی برقی دارای پمپ است که هوا را داخلی تشک خود حرکت داده و بدون نیاز به تحرک بیمار ،  جابجایی و تغیر موقیع بیمار را شامل میشود . 

 

تشک مواج زخم بستر درمانی

اگر کنترل زخم بستر بیمار از ابتدا قابل انجام نبوده باشد ، باید سریعا نسبت به تهیه تشک زخم بستر سلولی اقدام کنید. بیماری زخم بستر بسیار سرعت پیشروی بالایی دارد و حتی مشاهده عکس زخم بستر عمیق برای خیلی ها قابل تحمل نیست و از این رو نیاز است تا به کار تسریع بخشید . 

 

تشک برقی درمان ضد زخم بستر

شرکت ما اصالت کالا و تضمین بهترین قیمت را در اولویت قرار داده است . از این رو می توانید با اطمینان خاطر با کارشناسان ما تماس بگیرید . و تشک ضد زخم بستر قیمت خرید تشک مواج سلولی و تخم مرغی فروش تشک درمان زخم بستر را انجام دهید . 

کد: 50019283

زمان انتشار: چهارشنبه 16 مرداد 1398 03:48 ب.ظ

تعداد نمایش: 715