فروشگاه تجهیزات پزشکی بیمارستانی زیبایی

در تماس باشیم
02188980794
09128296091
همه روزه از 8 صبح تا 11 شب
(حتی ایام تعطیل)

دستگاه نبولایزر

دستگاه نبولایزر

اگر شما آسم دارید، ممکن است دکتر شما به عنوان درمان یا تنفس درمانی یک نبولایزر را تجویز کند.وسیله همان نوع دارو را به عنوان دوز انسداد اندازه گیری شده (MDI) ارائه می دهد که همان استنشاق کننده های اشنا در اندازه جیبی هستند. ممکن است نبولایزرها از MDI ها آسان تر باشند،مخصوصا برای کودکانی که به اندازه کافی بزرگ نیستند تا به درستی از ان استفاده کنند یا بزرگسالانی با اسم شدید .

نابولیسر مایع دارو را به یک غبار تبدیل می کند تا به درمان آسم کمک کند.انها در شکل های الکتریکی یا باتری مانند هستند.و هم در اندازه قابل حمل هستند که شما می توانید ان را با خود حمل کنید و هم در اندازه بزرگتر که به معنای نشستن روی میز و پلاگین به دیوار است.هر دو از پایه ای تشکیل می شوند که که دارای یک کمپرسور هوا، یک ظرف کوچک برای دارو مایع و لوله ای است که کمپرسور هوا را به ظرف دارو متصل می کند. بالای ظرف مخزن، یک دهان یا ماسک است که برای وارد کردن غبار استفاده می کنید.

چطور باید از ان استفاده کنیم؟

دکترتان به شما می گوید که چگونه از نبولایزر استفاده کنید. در صورتی که دستورالعمل خاصی برای درمان شما وجود دارد، از پزشک خود سوال کنید. شما همچنین باید کتابچه ای را که همراه با دستگاه شما هست را بخوانید.

در اینجا دستورالعمل کلی درباره نحوه استفاده از یک نبولایزر ارائه می شود:

1. کمپرسور را در یک سطح صاف قرار دهید تا بتوان آن را به راحتی به یک خروجی رساند.

2. مطمئن شوید که تمام قطعات تمیز هستند.

3. قبل از تهیه دارو، دستها را بشویید.

4.اگر دارو را قبل از مصرف مخلوط کنید، آن را در ظرف قرار دهید. اگر شما نیاز به مخلوط کردن آن دارید، مقدار درست را اندازه گیری کنید، و سپس آن را در ظرف قرار دهید.

5. لوله را به کمپرسور و ظرف مایع وصل کنید.

6.ماسک یا بخش دهانی را وصل کنید.

7. سوئیچ را روشن کنید و ببینید که نبولایزر به صورت مه در میاید.

8. قسمت مربوط به دهان را در دهان قرار دهید و دهان خود را در اطراف ان ببندید یا ماسک را به صورت امن بر روی بینی و دهان خود بگذارید بدون اینکه شکافی را جا بگذارید.

9. تا زمانی که دارو رفته باشد، به آرامی نفس بکشید. این ممکن است پنج تا 15 دقیقه طول بکشد.

10. ظرف مایع را در طول درمان نگه دارید.

کد: 50012337

زمان انتشار: سه شنبه 14 شهریور 1396 02:15 ب.ظ

تعداد نمایش: 38

فروشگاه تجهیزات پزشکی | رگ یاب لیزری رگیاب