فروشگاه تجهیزات پزشکی بیمارستانی زیبایی

در تماس باشیم
02188980794
09128296091
همه روزه از 8 صبح تا 11 شب
(حتی ایام تعطیل)

لیست تجهیزات مطب پزشک عمومی

تجهیزات اجباری در مطب ها و کلینیک های درمانی

در تمامی مراکز درمانی از مطب ها و کلینیک های کوچک تا بزرگترین بیمارستان ها برخی از تجهیزات پزشکی هستند که الزاما و باید وجود داشته باشند . این تجهیزات پزشکی بعضا مشترک بوده که به آنها م پردازیم . شایان ذکر است که شرکت صبح سلامت ایرانیان تمامی موارد ذکر شده در این بخش و سایر تجهیزات پزشکی را ارائه می دهد.

تخت معاینه پزشکی

تخت معاینه پزشکی پایه ثابت و یا تخت معاینه تاشو اولین موردی است که به محض ورود بیمار به مرکز درمانی مشاهده می شود . تخت معاینه پزشکی که شرکت ما ارائه می کنند از نظر نوع پایه به دو گروه پایه تاشو و پایه ثابت تقسیم می شوند . تخت معاینه پزشکی معمولی دارای فوم 10 سانت بوده و رویه آن از بهترین نوع چرم ساخته شده . در بخش سر نیز برآمدگی وجود دارد که بیمار حین معاینه راحت تر باشد . جنس پایه نیز از بهترین نوع لوله در تخت معاینه پایه ثابت و از لوله قوطی در ساخت تخت معاینه پایه تاشو می باشد و در رنگبندی های مختلف جهت هماهنگی ظاهری با مرکز درمانی نیز ارائه می شود . جهت اطلاع از قیمت خرید تخت معاینه پزشکی با ما تماس بگیرید .

قیمت خرید تخت معاینه پزشکی ساده پایه ثابت تاشو

پاراوان بزشکی - پاراوان بیمارستانی

سه صفحه ی عموما سفید رنگ که وظیفه از بین بردن دید سایر هنگام معاینه پزشک بر عهده دارد . نام آن پاراوان بیمارستانی یا همان پاراوان پزشکی است که دارای چرخ جهت حمل و انتقال باشد  . صفحات کناری دارای عرض 50 سانتی متر و صفحه وسط دارای عرض 1 متر می باشد . قاب و فریم آن از بهترین نوع ساخته شده که استحکام و طول عمر بیشتری را نتیجه می کند. جنس صفحات از پلاستیک سفره ای ضخیم و با دوام بوده که مزیت آن در مقابل صفحات پارچه ای ، نظافت راحت تر آن می باشد . پاراوان پزشکی قیمت خرید را با تماس تلفنی از کارشناسان ما بخواهید .

قیمت خرید پاراوان پزشکی بیمارستانی

ترالی اورژانس 4 کشو

انواع ترالی های مختلف بیمارستانی در مراکز درمانی دیده می شود ولی یکی از این ترالی های بیمارستانی بصورت اجباری باید در مرکز وچود داشته باشد که نام آن ترالی اورژانس قیمت است . اغلب ترالی اورژانس 4 کشو است که در هر کشو طبق چک لیست باید داروها و سایر تجهیزات مرتبط جا سازی شوند . جهت اطلاع از نحوه چینش، روی چیدمان کشوهای ترالی اورژانس کلیک کنید . ترالی اورژانس 4 کشو دارای رنگ های سفید ، قرمز و آبی می باشد. جهت خرید ترالی اورژانس با کارشناسان ما در تماس باشید .

ترالی اورژانس قیمت خرید

کپسول اکسیژن پزشکی به همراه ترالی و مانومتر

بهترین نوع کپسول اکسیژن بیمارستانی با طرفیت های مختلف برای مصارف بیمارستانی پزشکی و کپسول اکسیژن خانگی همراه برای بیماران تنفسی . جهت اطلاع از قیمت و خرید با ما در تماس باشید .

کپسول اکسیژن پزشکی بیمارستانی مانومتر ترالی حمل

آمبوبگ PVC و آموبگ سیلیکونی

از آمبوبگ هنگام اشکال در تنفس برای بیماران اورژانس استفاده می شود . این مخزن هوا دارای ماسک بوده که روی دهان بیمار اورژانسی قرار میگیرد و بصورت دستی اکسیژن را منتقل می سازد . آمبوبگ pvc و آمبوبگ سیلیکونی هم در تمامی مراکز درمانی مطب و بیمارستان و هم در آمبولانس جز اولین و ضروری ترین مورد اتلاق می شود . جهت اطلاع از قیمت آمبوبگ PVC و آموبگ سیلیکونی با ما تماس بگیرید .

آمبوبگ pvc آمبوبگ سیلیکونی قیمت خرید

 

نگاتوسکوپ پزشکی led

در تمامی مراکز درمانی و کلینیک ها وجود نگاتوسکوپ بسیار مهم و حائز اهمیت بوده و نمی توان بدون این وسیله مهم کاری پیش برد چراکه بیماران بسیاری با عکس های رادیولوژی به مراکز درمانی مراجعه کرده و آنرا در اختیار پزشک قرار می دهند . نگاتوسکوپ به دو نوع نگاتوسکوپ led و لامپ موجود هست. نگاتوسکوپ led ال ای دی به صورت تک خانه و دوخانه میباشد که این نگاتوسکوپ پزشکی دارای سنسور و تنظیم نور مورد نظر پزشکان میباشد . قیمت خرید نگاتوسکوپ پزشکی با ما در تماس باشید .

نگاتوسکوپ led

جهت اطلاع از قیمت تمامی موارد بالا و سایر تجهیزات پزشکی با ما تماس بگیرید .

فروشگاه تجهیزات پزشکی | رگ یاب لیزری رگیاب