فروشگاه تجهیزات پزشکی بیمارستانی زیبایی

در تماس باشیم
02188980794
09128296091
همه روزه از 8 صبح تا 11 شب
(حتی ایام تعطیل)

کپسول اکسیژن خانگی و بیمارستانی پزشکی

کپسول اکسیژن بیمارستانی و خانگی

یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات پزشکی کپسول اکسیژن بیمارستانی یا همان کپسول اکسیژن پزشکی می باشد که در تمامی مراکز درمانی کوچک و بزرگ و بیمارستان ها دیده می شود . این محصول در منازل نیز برای بیمارانی که در منزل بستری هستند و یا بیمارانی که مشکل ریوی و یا تنفسی دارند نیز کاربرد دارد . معمولا ظرفیت های پایین کپسول اکسیژن خانگی 10 لیتری هستند . قیمت کپسول اکسیژن کوچک برای بیماران که در در بیمارستانی بستری نشده اند و یا در طول روز حتی ممکن است بیرون از منزل بروند به دلیل ابعاد آنها به کوچک و حمل راحت تر به کمک ترالی حمل کپسول اکسیژن طرفداران بیشتری دارند . میزان اکسیژن عبوری توسط مانومتر کپسول اکسیژن پزشکی کنترل می شود .نوع بیمارستانی معمولا دارای ظرفیت های بالاتری مانند  40 لیتری به کار می روند . البته آنها نیز دارای ترالی حمل هستند که طبیعتا در ابعاد بزرگتری می باشد . جهت خرید کپسول اکسیژن بیمارستانی و کپسول اکسیژن همراه بیمار به همراه تمامی متعلقات آن میتوانید با ما در تماس باشید .

 

کپسول اکسیژن پزشکی بیمارستانی خانگی بیمار کوچک مانومتر

 

کپسول اکسیژن پزشکی بیمار

همانطور که پیش تر اشاره شد کپسول اکسیژن بیمارستانی از نظر ظرفیت با هم بیشتر از کپسول اکسیژن پزشکی خانگی می باشند . خرید کپسول اکسیژن بیمارستانی به دلیل مصرف بالا و عمومی در بیمارستان معمولا باید بزرگتر باشند که 40 لیتری هستند . قیمت کپسول اکسیژن پزشکی خانگی برای بیماران معمولا  10 و یا کمتر از 10 لیتری می باشند که حمل آنها برای بیمار مخصوصا بیمار های تنفسی در خانه راحت باشند . قیمت کپسول اکسیژن همراه بیمار نیز بسته به ظرفیت آن می باشد . از سایر متعلقات می توان به مانومتر کپسول اکسیژن پزشکی و ترالی حمل کپسول اکسیژن اشاره کرد . همچنین می توانید تمامی تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای بیماران خانگی و در منزل از جمله تخت بیمار و یا تشک مواج زخم بستر با یک تماس تلفنی سفارش دهید .

 

قیمت خرید کپسول اکسیژن بیمارستانی و خانگی

به دلیل تنوع ظرفیت در کپسول های اکسیژن بیمارستانی و جنس بدنه آن چهت اطلاع از قیمت کپسول اکسیژن پزشکی بیمارستانی با ظرفیت بالا و قیمت کپسول اکسیژن پزشکی خانگی با ابعاد و ظرفیت های مختلف با کارشناسان ما در تماس باشید . خرید کپسول اکسیژن برای بیمار را با تضمین بهترین قیمت و کیفیت را با خرید از شرکت ما تجربه کنید . قیمت خرید کپسول اکسیژن بیمارستانی و خانگی را می توانید با شماره های شرکت تماس گرفته و پس از مشورت با کارشناسان ما با توجه به نیازتان محصولی را انتخاب کنید . ما به شما اطمینان میدهیم که کپسول های اکسیژن بیمار که ارائه می کنیم از نظر بدنه از بهترین نوع و با کیفیت ترین در عین وزن کم و سبکی جهت حمل راحت تر استفاده شده و کاملا پر بوده و با اطمینان می توانید از آن استفاده کنید .
 

فروشگاه تجهیزات پزشکی | رگ یاب لیزری رگیاب