فروشگاه تجهیزات پزشکی بیمارستانی زیبایی

در تماس باشیم
02188980794
09128296091
همه روزه از 8 صبح تا 11 شب
(حتی ایام تعطیل)

مشخصات قیمت و خرید تجهیزات خانگی بیماران منزل

قیمت خرید تجهیزات پزشکی بیماران خانگی در منزل

بسیاری از بیماران هستند که درمان آنها ادامه دار شده اما نیاز به بستری در بیمارستان ندارند . بهرحال بیماران در منزل برای نگهداری با توجه به نوع بیماری نیاز به خرید تجهیزات پزشکی خانگی دارند که البته برخی از لوازم پزشکی خانگی بیماران در منزل بین تمام مشکلات و بیماران مشترک هستند . این موارد هم شامل بیمارانی هستند که به دلیل بیماری دچار معلولیت موقتی و یا دائمی شده و یا بیماران ریوی و تنفسی . برای معرفی و موارد مورد نظر با ما همراه باشید . شرکت صبح سلامت ایرانیان بستری را فراهم ساخته تا بتوانید در سایت فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی قیمت را مشاهده و یا خرید کرده که برای این کار نیاز است تا با ما در تماس باشید . با یک تماس تلفنی کالای موردنظر شما در تهران و تمام ایران به دستتان خواهد رسید . در ضمن مشتریان تهرانی نیز می توانند پس از تحویل سفارش خود هزینه آنرا با کارتخوان سیار ما بپردازند .

تشک مواج ضد زخم بستر

یمارانی که بصورت دائم و یا موقتا با معلولیت دست و پنجه نرم می کنند نباید بصورت ثایت دراز کشیده باشند چراکه پس از مدتی به دلیل کاهش خون رسانی به بخش های مختلف بدن دچار زخم بستر می شوند . به همین دلیل اولین کار نیاز است تا یک تشک زخم بستر مواج خریداری شود . تشک های زخم بستر بادی با پمپ باد شده و بصورت آهسته بدن بیمار را در حالت های مختلف جابجا کرده و با این کار از کاهش خونرسانی و جلوگیری کرده و بیمار به زخم بستر مبتلا نمی شود . تشک مواج ضد زخم بستر در دو نوع سلولی و تخم مرغی وجود دارد . تشک مواج ضد زخم بستر برقی تخم مرغی بعنوان پیشگیری از زخم بستر و یا ابتلای بیمار به زخم بستر به تازگی استفاده می شود . نوع دیگر تشک زخم بستر سلولی می باشد که برای بیمارانی که به زخم بستر مبتلا شده اند استفاده میشود که بیمار را به پروسه درمان زخم بستر با تشک هدایت می کند . تشک مواج زخم بستر سلولی به دلیل نوع ساخت و پمپ برقی که استفاده می شود بصورت کاملا موثر در درمان زخم بستر مورد استفاده ایفای نقش می کند . جهت اطلاع از قیمت تشک ضد زخم بستر بادی قیمت و خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با راهنمایی آنها خرید تشک ضد زخم بستر متناسب با نیاز بیمار خود انجام دهید.

تشک مواج ضد زخم بستر تخم مرغی سلولی

کپسول اکسیژن خانگی و همراه بیمار

کپسول های ظرفیت پایین و سبک جهت استفاده از بیماران بصورت شخصی طراحی و ساخته شده است . معمولا کپسول اکسیژن پزشکی بیمار با ظرفیت 10 لیتر به پایین تا کپسول های اکسیژن بیمار کوچک قابل حمل خریداری می شوند . تنظیم میزان خروجی اکسیژن از کپسول اکسیژن پزشکی یا همان کپسول اکسیژن بیمارستانی بوسیله مانومتر انجام می شود . همچنین جهت حمل راحت ، از ترالی حمل کپسول اکسیژن استفاده میشود که برای بیماران و خانواده آنها انتقال آن به سهولت انجام شود . جهت اطلاع از قیمت خرید کپسول اکسیژن پزشکی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید . 

 

کپسول اکسیژن پزشکی بیمارستانی قیمت خرید

 

تخت بیمار در منزل برقی و مکانیکی

بر طبق توانایی بیماران می توانید تخت بیمار را انتخاب کنید . بطور کلی تخت بیمارستانی به دو نوع برقی و مکانیکی تقسیم می شوند که نوع برقی آن توسط ریموت و نوع معمولی آن توسط هندل تنظیم می شود . تخت بیمارستانی برقی 3 شکن می باشد . یعنی شما می توایند با ریموت آن بخش های بالا تنه ، پایین تنه و میان تنه را تنظیم کنید . نوع تخت بیمار مکانیکی با هندل تغیر زاویه میدهد که از 1 شکن تا 3 شکن و با جنس کف فلز و یا پلیمر ABS ساخته می شوند . همچنین تخت بیمار با جای لگن نیز قابل ارائه هستند. جهت اطلاع از قیمت خرید تخت بیمارستانی برقی و مکانیکی خانگی مکانیکی هندلی و تخت بیمارستانی برقی با ما تماس بگیرید .

تخت بیمار برقی

فروشگاه تجهیزات پزشکی | رگ یاب لیزری رگیاب